#تولیدی_به_قلم_خودم
مردی در آب افتاده بود داشت غرق می شد، دست و پا می زد، خدا خدا می کرد، هی می گفت خدایا نجاتم بده. خدا هم تنه درخت کوچکی که داشت در مسیر می آمد را به سمت مرد منحرف کرد تا مرد آن را بگیرد و خود را به خشکی برساند ولی وقتی تنه به او رسید، هیچ عکس العملی از خود نشان نداد و همچنان داشت خدا خدا می کرد در صورتی که می دانست در این لحظه تنها راه نجاتش همین است که چوب را بگیرد و خود را به خشکی برساند..
خوب الان حقش این است که غرق شود..
این قضیه مثل بعضی می ماند که فقط می گویند بیکاری بیکاری و دارند از آن رنج می برند ولی هیچ تلاشی برای بهتر شدن و از بین بردن این بیکاری نمی کنند و این و آن را مقصر می کنند.
دیگر طوری شده که هر کسی را می بینی درد دلش این است که بچه هایم بیکار اند، بعضی از همین ها را وقتی به لباس ها و کفش هایشان نگاه میکنی، می بینی مارک خارجی دارد، به خانه و زندگی شان که نگاه می کنی می بینی اصلا بویی از جنس ایرانی در آن جا به مشام نمی رسد.
همه دارند از بیکاری رنج می برند ولی هیچ تلاشی نمی کنند. در صورتی که اگر مردم از جنس ایرانی استفاده کنند مشکل بیکاری هم حل می شود. و با برطرف شدن بیکاری خیلی از گرفتاری ها برطرف می شود. گناه هم کمتر می شود
با این کار همه جوان ها از بیکاری نجات پیدا می کنند.
شاید در ابتدای کار کیفیت پایین باشد ولی اگر همین طور پیش برود و حمایت شوند، تعداد کارخانه ها که زیاد شود رقابتی سالم شروع می شود، کیفیت هم خوب می شود، قیمت هم پایین می آید. و این ها همه در بلند مدت اتفاق می افتد..

کالای ایرانی مهجور مانده است، کالای ایرانی گوشه ای نشسته و غصه می خورد از این بی توجهی..و می گوید منم کالای ایرانی اسلامی به من توجه کنید تا پر و بال بگیرم.
#حمایت_از_کالای_ایرانی
#دست_خط_من

اشتراک گذاری این مطلب!
موضوعات: بدون موضوع  لینک ثابت[سه شنبه 1397-01-14] [ 08:57:00 ق.ظ ]